Polaquito.pl

Zaloguj się Załóż konto

O nas

Aleksandra i Aneta, siostry - założycielki projektu POLAQUITO, handmade

 

Projekt Polaquito,

koszulki z aplikacjami ręcznie szyte

Projekt Polaquito zakłada promocję Polski poprzez modny i oryginalny sposób. Naszym głównym motywem stała się koszulka z orzełkiem, ale nie poprzestajemy na niej. Powstały już inne z ciekawymi aplikacjami kojarzącymi się z poszczególnymi miastami jak i inne części garderoby ręcznie zdobione naszymi aplikacjami. Wycinamy kształty z przeróżnych materiałów – folkowych, ludowych, tych z ciekawą fakturą, printem czy skór. Inspiracją są dla nas symbole, znaki, rzeźby jednoznacznie kojarzące się z Polską. Dużą motywacją do działania jest dla nas pozytywny odbiór naszej działalności.

Wszystko wykonujemy z dobałością o każdy szczegół, używamy do tego polskich tkanin, wszystkie sukienki czy inne częsci garderoby powstają w naszej pracowni Polaquito.

 

kolekcja basic, 100% polskie dzianiny

Głównym ważnym elementem dla nas jest tworzenie z produktów 100% polskich. Najlepszej jakości, miłe w dotyku i wygodne. Tak żeby spełniały oczekiwania naszych klientów. Tworzymy odzież na większe wyjście jak i na co dzień. Staramy się słuchać potrzeb naszych klientów i realizować ich małe modne marzenia.

Kolekcje Polaquito są produkowane w Polsce. 

 

PRESS:

facebook.com/polaquitopl instagram.com/polaquitopl